Z5 راهمای نصب دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن Z5

بعد از انتخاب محل مناسب برای نصب دستگاه،برد دستگاه را از داخل جعبه جدا نموده و جعبه را به دیوار پیچ کرده و بعد از نصب و وارد کردن سیم های داخلی و اتصال برق اصلی به ترانس،برد دستگاه را در جای قرار دهید.بعد از مرتب کردن سیم های وارد شده به دستگاه و جدا کردن آنها به ترتیب سیم ها را در محل مناسب خود نصب کنید از سمت چپ دستگاه سوکت ها و ترمینال ها را به شرح زیر ذیل میباشد:

سوکت اول TRANS سوکت برق  و ترمینال اول BAT ترمینال باطری می باشد.

ترمینال دوتایی دوم برق سنسورها و مصارف دیگر که با علامت AUX مشخص می باشد.ترمینال دوتایی سوم مربوط به سیرن دستگاه و برق تحریک تلفن کننده که با علامت SIR مشخص شده است.ترمینال دوتایی چهارم مربوط به خروجی بلندگو میباشد که با علامت اختصاری SP مشخص شده است.ترمینال بعدی مربوط به ورودی زونهای دستگاه میباشد.

CHAIME((ZONE1))

با فشرد دکمه (قفل باز) دستگاه در حالت CHAIME قرار میگیرد.

چنانچه این زون برروی درب ورودی یا محل عبور افراد قرار گیرد شما یک صدای داخلی درون دستگاه خواهید داشت. این حالت در صورتی عملی است که دستگاه در حالت غیر فعال باشد و با مصلح شدن دستگاه زون ۱ به صورت زون فوری مورد استفاده قرار می گیرد.

Immediate((ZONE2))

زون شماره ۲ زون فوری می باشد اگر سنسورهای مورد استفاده روی این زون بسته شود.یک زون ساده است که به محض تحریک شدن آژیر می کشد.

Part((zone3))

در صورت استفاده از این زون شما قادر خواهید بود به وسیله ریموت کنترل زون ۱ و ۲ را قطع و فقط زون ۳  در مدار باشد و در حالت آژیر خارجی بعد از ۳۰ ثانیه به صدا در می آید.

Day((ZONE4))

این زون برای حفاظت شبانه روزی است و در صورت تحریک شدن قابلیت خارج شدن با ریموت کنترل را دارا میباشد که بعد از مصلح کردن نیز دوباره در مدار قرار میگیرد.همچنین برای قطع کامل زون مورد نظر می بایست با فشار دکمه LEARN و فشردن دکمه(قفل باز)زون را قطع نمایید.

Wireless((ZONE5))

این زون به صورت بی سیم عمل می نماید و برای کد دادن سنسور IR بی سیم به بخش کد دادن سنسور IR بی سیم مراجعه شود.

درب باز کن DOUT ترمینال خروجی درب برقی شما با نگه داشتن دکمه باز می شود از دستگاه به مدت ۳ ثانیه خروجی منفی بگیرید.

پاک کردن ریموت از حافظه دستگاه:

برق باتری دستگاه را قطع کرده و دکمه Learn را فشار دهید و برق دستگاه را وصل نمایید در این هنگام حافظه دستگاه از ریموت و سنسور پاک می شود.

نکته ۱:این دستگاه اگر مصلح شود چنانچه یکی از زون ها تحریک شود بعد از ۴ بار آژیر کشیدن زون مورد نظر به طور موقت از مدار خارج می شود و چراغ مربوط به آن زون روشن می ماند تا شما بتوانید مشخص کنید که کدام زون بوده است.

نکته ۲:اگر یکی از زون ها باز باشد دستگاه به حالت فعال نمی رود و بوق باز بودن زون به صدا در می آید.

نکته ۳:سنسور بی سیم روی فرکانس ۳٫۵ متری است می شود و سنسور از نوع کد دستی می باشد.

نکته ۴:دقت فرمایید در هنگام کد دادن سنسور بی سیم و با ریموت دیگری در نزدیکی دستگاه در حال کار نباشد.در این حالت دستگاه از کارکرد منظم خود خارج می شود.

طریقه کددادن به ریموت ها

وقتی که دستگاه روشن می باشد یکی از شاسی های ریموت را فشار داده و نگه می داریم و شاسی ریموت لرنینگ را دوباره فشار می دهیم و بعد شاسی ریموت را رها می کنیم و بدین طریق به ریموت کد داده می شود.

طریقه کد دادن به سنسورها

در ابتدا سنسور را در حالت خاموش قرار داده و بعد یکبار شاسی سنسور لرنینگ را فشار داده و چراغ زون ۵ شروع به چشمک زدن می کند و بعد به صورت همزمان سنسور را تحریک یا روشن کرده و شاسی سنسور لرنینگ را فشار می دهیم و بدین طریق به دستگاه کد می دهیم.

روش کد دادن دستگاه Z4+1

یکی از کلیدهای ریموت را فشار داده نگه می داریم و کلید Learn را فشار می دهیم LED Arm روشن و بعد از کد دادن خاموش می شود.ریموت مورد نظر به این طریق به دستگاه کد داده می شودو ریموت های بعدی به این ترتیب می باشد.

روش کد دادن سنسور بی سیم به دستگاه Z4+1

کد سنسور بی سیم را روی ۳٫۵m ست می نماییم و بعد شاسی Learn را فشار داده و سنسور را تحریک میکنیم. کد سنسور وارد به حافظه دستگاه می گردد.

نکته ۵:کد سنسور بی سیم را طوری کد می دهیم که چهار حافظه کد مربوط به شاسی ریموت یعنی چهار حافظه آخر خالی بماند.

روش راه اندازی دستگاه تلفن کننده ۲۰ حافظه آژیری

وارد کردن شکاره به حافظه:

MEM=>شماره حافظه=>Enter=>شماره تلفن=>Enter

پاک کردن شماره تلفن:

MEM=>شماره حافظه=>Enter=>Enter

چک کردن شماره:

Check=>شماره حافظه=>Enter

p/t=>پالس و تن کردن سیستم

پاک کردن آلارم حافظه شاسی پی را فشرده و حافظه آلارم دستگاه پاک می شود.

۰ Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

© [در حال حاضر سال] IMENDID .com

Log in with your credentials

Forgot your details?