شکل ظاهری دوربین مداربسته

شکل ظاهری دوربین مورد استفاده
در سیستم های CCTV با توجه به محیطی که نیاز است تا دوربین نصب شود می توان از دوربین های مداربسته ای به شکل استوانه ای ،جعبه ای،دام و دام های ترکیبی استفاده نمود. دوربین های مداربسته نوع دام از یک محفظه گنبدی شکل تشکیل شده اند که دوربین را در مقابل خطرات غیر جدی محافظت می کند.در درون این محفظه می توان  دوربین را به صورت قابل گردش به حالت یا عمودی قرار داد. در دوربین دام ترکیبی بخش های هد متحرک برای چرخش به صورت افقی و یا عمودی،موتور محرک لنز و خود دوربین هریک در بخش های جداگانه ای درون محفظه در برگیرنده دوربین قرار دارند.محفظه به طور کامل نسبت به رطوبت و غبار محافظت شده است و به گونه ای طراحی شده است که صدای ناشی از حرکت دوربین را به حداقل می رساند.

منبع تغذیه سیستم های AC MAIN SYSTEM
در صورتی که از منبع تغذیه AC برای استفاده از سایر امکانات مانند کاور نیز استفاده می شود هزینه نصب منبع تغذیه کاهش می یابد. V AC SYSTEM این حالت هزینه تمام شده را کاهش می دهد مخصوصا زمانی که دوربین به صورت ترکیبی با کاور و هد های چرخاننده افقی و عمودی متصل شده باشد.

SYSTEM V DC
از مهمترین مزیت های استفاده از این روش در این است که با توجه به اینکه منبع تغذیه مستقیما به دوربین متصل می شود و تغذیه هماهنگ کننده سیگنال های ویدیویی از این منبع تغذیه استفاده نمی کند امکان افت ولتاژ در این حالت به حداقل می رسد.

CABLE SINGLE
در این روش با استفاده از یک کابل کواکسیال سیگنال ویدیویی و کابل تغذیه دوربین از یک منبع استفاده میکنند و بنابراین هزینه های سیم کشی کاهش می یابد. البته باید توجه داشت که برای مسافت های طولانی نباید از این روش استفاده نمود و همچنین دوربین مختلف از سازندگان متفاوت را نمی توان با این روش به یکدیگر مرتبط نمود.

۰ Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

© [در حال حاضر سال] IMENDID .com

Log in with your credentials

Forgot your details?